A.Listem 0
Fırsat Reyonu

Şartlar ve Koşullar

Sizin Sorumluluğunuz: Sipariş aşamasında vermiş olduğunuz tüm bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya çok dikkat ediniz. Yaptığınız siparişler, tüm aşamalarda kargoya verilene kadar onayınıza sunulmaktadır. Lütfen sipariş onayı vermeden önce bütün bilgileri kontrol ediniz. Siparişinizin kargoya verilmesinden sonra  değişiklik yapılamaz. Ürün iade süreçleri veya değişim süreçlerinde kargo ücreti size aitdir. Ürünü teslim aldıktan 3 gün sonra otomatik olarak onay verileceğini ve kullanılmış ambalajı açılmış herhangi bir üründe değişiklik yapılamayacağını önem ile bildiririz.

Kargo da olabilecek gecikmeler göz ardı edilmeksizin 3 gün ile sınırlıdır. Sonraki gecikme sürelerinde kargo firması ile bağlantıya geçmenizi önem ile rica ederiz.

www.yilmazlaroto.com diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler "olduğu gibi" sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.yilmazlaroto.com bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. www.yilmazlaroto.com bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.