A.Listem 0
Fırsat Reyonu

Hakkımızda

YILMAZLAR Oto Yedek Parça olarak firmamız 1978 yılında otomotiv ve yedek parça sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 42 yıllık bu süreç içinde güven, kalite ve sınırsız hizmet anlayışından asla taviz vermemiştir.

1992 yılına kadar faaliyetini İstanbul Gaziosmanpaşa'da kurucumuz Mehmet Ali YILMAZ yönetiminde sürdüren firmamız, 1992 yılı sonunda kurucumuz Mehmet Ali YILMAZ tarafından oğlu Ali YILMAZ yönetimine devredilmiştir.

Yılmazlar Oto Yedek Parça olarak 42 yıldır  otomotiv ve yedek parça sektöründe başta FİAT, RENAULT, OPEL,FORD, VOLKSWAGEN, PEUGEOT, CITROEN, HYUNDAI, TOYOTA, MITSUBISHI, DACIA marka araçların yedek parçalarıyla hizmetine bol çeşit, uygun fiyat ve güvenilirliğiyle devam etmektedir.

Firmamızın hiçbir yerde şubesi yoktur.

Değerli müşterilerimiz  oto yedek parça konusunda bol çeşidi ve uygun fiyatı, hizmet kalitemizle birlikte mağazamız ve web sitemiz de bizi ziyaret ettiklerinde göreceklerdir.

Siz değerli iş ortaklarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adına bol çeşit ve uygun fiyatlı ürün gamımız ve internet adresimiz ile de hizmetinizdeyiz.